Co jest jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli planujemy brać ślub? Bez wątpienia jest to ślub w kościele, ponieważ wtedy dosłownie przez te kilka chwil, para młoda jest dosłownie w centrum uwagi i wszyscy goście kościelni, skupiają na nich całą swoją uwagę. Dlatego właśnie jest to jeden z najważniejszy elementów, gdzie każda osoba stara się by wszystko wyszło dokładnie tak jak powinno.

Bez wątpienia dlatego właśnie powinniśmy o wiele wcześniej, rozpocząć współpracę z firmą, która zajmuje się fotografią ślubną. Dlaczego lepiej wybrać firmę, a nie osobę prywatną? Ponieważ większe działalności, zazwyczaj są w stanie nam zaoferować o wiele więcej. Na przykład przydało by się, żeby fotografów było dwóch, gdzie jeden skupi się na gościach w kościele, a drugi na parze młodej. Do tego jeszcze jedna osoba powinna rejestrować cały ślub na przykład na wideo, tak byśmy mieli całą pełną pamiątkę. Takie firmy, zazwyczaj posiadają również bardzo dużą ilość sprzętu, który może być świetnie wykorzystywany w trakcie realizacji zleceń. Weźmy na przykład obecnie bardzo popularne drony, dzięki którym możemy zrobić zdjęcia i filmy z każdej odległości, z wszystkich kątów i wysokości.

Bardzo fajne efekty przy rejestracji wideo możemy osiągnąć na przykład przy wychodzeniu z kościoła i zrobić ciekawe, a do tego nietypowe zdjęcia grupowe. Pomysłów na pewno nie brakuje, na przykład ustawić gości w kształt serca, a parę młodą na środek, takiego zdjęcia na pewno nie ma wiele osób.